fbpx

HAKKIMIZDA

FEMM HOUSE

1991 yılından itibaren yaşam alanlarınız için A’dan Z’ye çözümler sunuyor, fikirlerinize ve isteklerinize birlikte hayat veriyoruz.

Misyon
Müşterilerimize dünya çapında, ürün satışı ve kurulumu, mimari ve iç mimari hizmetleri  sunarak insan sağlığına zararsız, çevreye duyarlı kalitesi yüksek, kurulumu ve bakımı kolay ekonomik düzeyde Tiny House üretmekteyiz.

Vizyon
Kişiye özel, şekil, ölçü ve tasarımlar ile projesini geliştirip imalatını gerçekleştirdiğimiz ekonomik, yaratıcı ve güvenilir tasarımlar ile Tiny House sektöründe lider bir marka olmak.

ANAHTAR TESLİM PROJELER

Nasıl başlayacağınızdan emin değil misiniz? Endişelenmeyin…
Başlangıçtan sonuçlandırmaya anahtar teslim projelerimizle evinizi inşa ediyoruz.

Evinizin mimari tasarımından, inşa sürecine, dilerseniz dekorasyonundan peyzajına kadar tüm süreçlerini sizler adına sürdürmekteyiz. Seçtiğiniz model hangisi olursa olsun, rahat ve kendine yeten bir yaşam sürmenizi garanti ediyoruz.

KENDİ ATÖLYEMİZDE ÜRETİM

Mimari tasarım, iç mimari ve üretim süreçleri dahil olmak üzere tasarım sürecinden iş teslimine kadar her adımı sizler için planlıyoruz.

Tüm üretimlerimizi Antalya, Çakırlar yolu üzerindeki 1000 m2 kapalı, 3000 m2 açık, toplam 4000 m2 üretim tesisimizde; işinde uzman teknik ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR

Kişiye özel ev ve mobilya tasarımları için aradığınız fark burada!
Modellerimiz seri üretim değil, sizin zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.

Evinizin büyüklüğünden, kat planınıza, iç – dış duvar kaplamasından banyo ve mutfak detaylarına kadar her şey sizin seçimlerinize göre şekilleniyor.

Her modelimiz kişiye özel dokunuşlar ile benzersiz hale geliyor.

GELİN TANIŞALIM

Kişiye özel anahtar teslim projelerimiz, model seçeneklerimiz, üretim süreçlerimiz ve merak ettiğiniz her şey için bizi yerimizde ziyaret edebilir ya da detaylı bilgi için bize telefon ya da whatsapp iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

    ×

     

    ×