fbpx

TINY HOUSE | AHŞAP EV

İLK PLANLAMA

Hayalinizdeki “EV” ile tanışmaya hazır mısınız?

İlk adım olarak daha detaylı bilgilendirme için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Tanışmak ve daha önce ürettiğimiz evleri görmeniz karar verme sürecinize yardımcı olabilir.

Bizimle çalışmaya karar verdikten sonra, ilk planlama sürecimizde sizinle birlikte kat planınızı, evinizin büyüklüğünü ve özel detaylarınızı belirleyerek, karşılıklı imzaladığımız iş sözleşmesiyle birlikte çalışmaya başlamış oluyoruz.

Bundan sonra, evinizin yapım süreci hakkında sizi bilgilendireceğiz ve ziyaret ederek evinizin yapım aşamalarını takip edebileceksiniz.

ANAHTAR TESLİM PROJE

Evinizin her ayrıntısını düşünerek mimari tasarımı, elektrik ve su tesisatı, iç dış döşemeler, banyo ve mutfak dolapları gibi her detayla ilgilenerek sizlere anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.

Ancak söz konusu “Hayalleri Gerçekleştirmek” olduğunda bizim için sadece standartlardan bahsetmek yeterli değil, hayallerinizi gerçekleştirmek için seçeneklerimizi özelleştiriyoruz.

Küçük metrekarelerde bile doğanın tadını çıkarabileceğiniz özenle inşa edilmiş evlerimizi, kaliteli malzemeler kullanarak taşınabilir veya sabit ev seçenekleriyle sunuyoruz. İstediğiniz boyutta veranda ve pergola gibi dış mekan dekorasyonları, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarıyla da tamamlayabiliriz.

TESLİMAT

Evinizin güvenli bir şekilde teslim edilmesi için gerekli hizmeti sağlıyoruz.

Konumunuza bağlı olarak, bu hizmetimizi projenin bir parçası olarak veya ekstra ücretlendirme şeklinde sunuyoruz.

Teslimat ve  evinizin temel çalışmaları ile ilgili süreçlerin işleyişi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

×

 

×